Top 10 Power Bank Auto – Startovací kabely pro autobaterie

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BIUBLE

#ad

Startovací přístroj,, 12 V, BIUBLE Pomocný startovací zdroj 2000 A, pomocný startovací zdroj pro auto, přenosný posilovač baterie až 7,0 l nebo 5,5 l nafty, startovací zdroj pro maximální proud

#ad
BIUBLE #ad - 8 druhů inteligentních ochranných systémů. Led ultra jasné se 4 režimy 4 super praktické led režimy světlo/blesk/SOS/alarm, vám pomohou nastartovat auto ve tmě nebo v nouzových případech v noci. Obsažené inteligentní kabely chrání před zkraty, přepětím, přetížením, nadproudem a obrácenou polaritou.

Tento startovací zdroj powerbanky byl vyvinut s inteligentním ochranným systémem. Balicí seznam1× startovací kabel do auta, 1× chytrý startovací kabel, 1× usb kabel, 1× návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Výkonný booster baterie 2000 a booster baterie může během několika sekund až 30krát nastartovat vozidla s objemem 12 V benzínový motor až 7, motocykly, 5 l nafty. Nabízíme bezplatné vrácení a bezplatnou výměnu na dva roky a pětihvězdičkový servis 24 hodin. Praktické pro vaše noční aktivity. Hodí se pro auta, 0 l nebo 5, nákladní automobily, sněžné skútry, SUV, sekačky na trávu a jachty atd.

Kromě toho byste si měli před použitím pečlivě přečíst návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, abyste zabránili nesprávnému Pokud se vyskytnou problémy s výrobkem, kontaktujte nás prosím včas. Dokáže plně nabít vaše notebooky, telefony, tablety a další přístroje co nejrychlejší rychlostí aby bylo možné v případě nouze úspěšně nastartovat auto, doporučujeme vám udržet úroveň výkonu nad 50 %. Velká kapacita 12800mah mobilní powerbanka s rychlým nabíjením 3. 0 a konektorem typu c.
ZnačkaBIUBLE #ad
VýrobceBIUBLE #ad
Číslo díluMB001-JS
Záruka1 YEAR WARRANTY

2. BuTure

#ad

Powerbanka pro 8,5 l benzín a dieselový motor 8,0 l, startovací zdroj s, špičkový proud 150 PSI 2500 A, BuTure Pomocný startovací zdroj pro powerbanku se vzduchovým kompresorem, startovací asistent

#ad
BuTure #ad - 2500 a startovací asistent pro auto, obytný vůz, 5 l: max. Co dostanete buture jump startér, startovací kabel, úložný box, 3 adaptéry na ventily, usb-c kabel nabíječka není součástí dodávky, hadice na nafukování, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Nafukování se automaticky zastaví, vodní hračky a další.

Tento startér autobaterie lze umístit kdekoliv v autě. Hluboce vybité autobaterie lze bez problémů nastartovat pomocí funkce Boost. Vzduchový kompresor 150 psi tento startovací asistent má integrovaný vzduchový kompresor, když tlak v pneumatikách dosáhne předem stanovené úrovně. 8, člun, suv, travní sekačku atd. Se dvěma usb výstupními porty a vstupem usb typu c může rychle nabíjet dvě zařízení současně, jako jsou chytré telefony, tablety, fotoaparáty, ale také mobilní napájení s vysokou kapacitou, Kindles atd. Osvětlení pro každodenní použití ve tmě pro výměnu pneumatik nebo kontrolu motoru, které lze přepínat mezi osvětlením, dopravní nehodu nebo požadavek nouzové služby.

8, motocykl, nákladní automobil, 0 l. Přidány 3 další trysky, který potřebuje jen několik minut k nafouknutí pneumatiky z 0 na 2, nafukovací matrace, sportovní míče, pomocí kterých můžete rychle nafouknout pneumatiky, 5 baru. Tato startovací powerbanka se dodává s dodaným inteligentním kabelem s 10 druhy inteligentního ochranného systému, bezpečný a spolehlivý. Lcd displej a 10 druhů inteligentních ochranných systémůpomocné startovací zařízení buture s lcd displejem, zbytkový výkon a výstupní režim lze přímo odečíst.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška1.81
Délka9.65
Šířka3.94
Číslo díluBeta01
ModelkaBeta01
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. BuTure

#ad

Powerbanka pro všechny benzínové a dieselové motory 12,0 l, rychlé nabíjení, PD 65 W In/Out, BuTure Pomocný startovací zdroj pro automobily s powerbankou 6000 A, startovací asistent s LED kapesní

#ad
BuTure #ad - S působivým špičkovým výkonem 6000 a může nastartovat téměř každé vozidlo na silnici, včetně veškerého benzínu a 12l dieselového motoru. Co obdržítestartovací kabel buture beta04jump, startovací kabel, rychlonabíjecí kabel usb-c, adaptér pro zapalovač DC cigaret, kufr na přenášení EVA, usb rychlonabíjecí kabel, uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.

Nastartujte své auto za pouhých 5 minut rychlým nabíjením. 3, perfektní pro všechny, 3palcový barevný displej s působivým 3, 3palcovým barevným displejem pomocného startovacího asistenta se budete odlišovat od davu. Exkluzivní, vysoce výkonné svorky na míru, které jsou větší, vodivější a odolnější než běžné svorky. Objednejte si jej tedy s důvěrou pro absolutní bezpečnost a bezpečnost silničního provozu. Na rozdíl od jiných startovacích pomůcek má větší, snadněji čitelný displej a díky barvě je čtení intuitivnější, kteří mají problémy s malým písmem.

Osvětlení pro každodenní použití ve tmě pro výměnu pneumatik nebo kontrolu motoru, outdoorové aktivity a nouzové situace. 600 lm led osvětlenípomocný startovací zdroj je kromě toho vybaven 600 lumeny, dopravní nehody. 65w bi-direkČnÍ rychlÉ nabÍjenÍ s naší 65w usb-c in/ut bi-directional speed charge tech. Díky celkové délce 83 cm prodlužovacího kabelu si již nemusíte dělat starosti s nedostatkem délky.
ZnačkaBuTure #ad
Číslo díluBeta04
ModelkaBeta04-DE

4. ZUKAKA

#ad

ZUKAKA Pomocný startovací zdroj 6000 A, IP 65, startovací zdroj 12 V All Gas & 12l diesel, přenosný startovací zdroj s rychlým nabíjením 65 W, powerbanka s kapacitou 26 800 mAh, vylepšený chytrý

#ad
ZUKAKA #ad - Pd 65 w zk005 je vybaven nabíječkou pd 65 w, podporuje 65 w. S více než 8 druhy bezpečnostní ochrany udrží tato startovací pomůcka vaše přístroje a baterie v bezpečí. Usnadněte a zefektivněte ovládání. 400 lumenů led, který zobrazuje provozní stav, stav baterie a případné chyby v reálném čase, světelný rozsah je 3 – 5krát větší než jiná přenosná pomůcka pro startování auta, 4 režimy pomalé blikání/kapesní svítilna/SOS/stroboskop pro různé nouzové případy.

Vybaveno 2 uSB porty QC3. 0, digitální fotoaparáty atd. Velký displej a 400 lumenů led s digitálním lcd displejem, můžete vše o startovací baterii do auta vědět na první pohled. Také pokud jej delší dobu nepoužíváte, aby se udržel v dobrém stavu. Seznam balení 1 × zk005startovací startovací kabel, 1× sametový sáček, 1× uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.

Rozšířený kabel smart clip podstatné zlepšení propojovacího kabelu: prodloužili jsme svorkové dráty, abychom zvýšili kontaktní plochu s baterií, abychom splnili potřeby dlouhé vzdálenosti mezi kladným a záporným pólem baterie. Nabízíme 2 roky bezplatného vrácení a výměny a 24 × 7 hodin pětihvězdičkového servisu. Kromě toho jsme současně zvětšili přemostěnou svorku, abychom dosáhli nejlepšího účinku. Před použitím si prosím pečlivě přečtěte uživatelskou příručku, abyste zabránili chybnému ovládání.
ZnačkaZUKAKA #ad
VýrobceZUKAKA #ad
Výška3.15
Délka8.66
Šířka3.54
Číslo díluNKER-ZKK005
ModelkaNKER-ZKK005
Záruka1 rok

5. Dino KRAFTPAKET

#ad

Dino KRAFTPAKET 12V-600A startovací přístroj 66,6Wh 18000mAh

#ad
Dino KRAFTPAKET #ad - Integrovaná led kontrolka slouží jako výstražné světlo a usnadňuje bezpečné nastartování cizího vozu i ve tmě. Integrovaná power bank s výkonem 66, 1 x 19v 3, 5a pro notebooky/laptopy, 6wh 18000 mah a 4 výstupy: 2 x USB 1A/2A, 1 x 12V10A pro 12V auto příslušenství chladicí boxy atd.

5v1 startovací asistenční přístroj pro palubní elektrickou síť 12v se špičkovým proudem 600a k nastartování vznětových -7, 5 ccm a zážehových - 8, 0 ccm motorů. S 3 světelnými funkcemi SOS, blikání, trvalé světlo. S boosterem rychlostartovacím systémem powerbank startovací asistent adaptér led kapesní svítilna náhradní aku USB nabíječka; VÍTĚZ TESTU ADAC Online 01/2016 7 booster startovací asistence v testu; pro laptopy, smartphony, tablety, notebooky, mikro USB, mobily, konektory osvětlení.

Ochrana před přepólováním, ochrana před nadměrným dobitím, ochrana před kompletním vybitím, varování podnapětí a inteligentní řízení nabíjení chrání vás i přístroj. Pomocí funkce boost lze nastartovat i téměř zcela vybité auto baterie.
ZnačkaDino KRAFTPAKET #ad
Výrobcer.d.i. Deutschland GmbH #ad
Výška2.36
Délka10.43
Hmotnost1.36
Šířka9.84
Číslo dílu136102
Modelka136102
Zárukapodle zákonných požadavků

6. BuTure

#ad

BuTure Pomocný startovací zdroj pro automobil, startovací asistent, powerbanka, špičkový proud 26 800 mAh, 5000 A, startovací zdroj s LED,, powerbanka pro všechny benzínové a dieselové motory 10,0 l

#ad
BuTure #ad - Co obdržíte buture jump startér, kabel usb-c nabíječka není součástí dodávky, DC výstupní adaptér, inteligentní pinzeta, úložný box, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Hluboce vybité autobaterie lze bez problémů nastartovat pomocí funkce Boost. 5000 a nejnovější a výkonný startovací asistent pro auto benziner: vše.

Provozní teplota: -20 °C až +60 °C. 5000 a startovací asistent pro auto, člun, nákladní vůz, travní sekačka s 12voltovou palubní sítí. Objednejte si jej tedy s důvěrou pro absolutní bezpečnost a bezpečnost silničního provozu. Tato startovací pomůcka s powerbankou s inteligentním ochranným systémem, přepólováním. Výzva k odstranění problémů bliká, bezpečná a spolehlivá. Přenosná powerbanka 26 800 mah s duálními usb výstupy a dc výstupemstartovací powerbanka s kapacitou 26 800 mah má dva usb výstupy a dc výstup.

10, motocykl, suv, obytný vůz, 0 l. Výstup dc může pohánět vzduchové čerpadlo do auta, automobilový vysavač. Diesel: max. S usb přípojkami může nabíjet dvě zařízení současně, jako jsou smartphony, tablety, fotoaparáty, PSP, chladničku, palubní kameru atd. Ultra jasná led světla se 3 režimypomocný startovací zdroj má 3 led světelné režimy, které lze přepínat mezi režimem osvětlení, blesku a oranžového SOS režimu.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška3.94
Délka9.05
Hmotnost1.76
Šířka5.12
Číslo díluBeta03
ModelkaBeta03
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. BuTure

#ad

Pro, přenosný startovací zdroj pro 7,0l benzín a 6,0l dieselový motor, BuTure Pomocné startovací zařízení pro powerbanku, LED kapesní svítilna, lithiový polymer 2000 A, špičkový proud 16 800 mAh

#ad
BuTure #ad - 8 druhů inteligentních ochranných systémů tato startovací pomůcka s powerbankou s inteligentním ochranným systémem, výzva k odstranění chyb, hlubokým vybitím, přepětím, přepólováním. Objednejte si jej tedy s důvěrou pro absolutní bezpečnost a bezpečnost silničního provozu. Ultra jasná led světla se 4 režimy pomocný startovací zdroj má 4 led světelné režimy, sos a výstražného režimu.

Se dvěma výstupními porty usb a vstupem usb typu C může rychle nabíjet dvě zařízení současně, Kindles atd. Pičkový proud 2000 a může nastartovat 12v vozidlo až 7, sněžné skútry, 0l dieselový motor, sekačky na trávu, čluny atd. Je to perfektní nástroj pro každodenní použití, které lze přepínat mezi režimy osvětlení, cestování, blesku, outdoorové aktivity a nouzové situace. Malý a výkonný velikost: 16, 5 x 8, vhodný pro osobní automobily, 0l benzínový nebo 6, motocykly, nákladní automobily, 5 x 3 cm.

Na rozdíl od některých těžkých a neohrabaných startovacích pomůcek se vejde do vaší přihrádky na rukavice a tašky na notebook, SUV, snadno se přenáší. Kapající zvuky a výstražné signály blikají, dodávaný inteligentní kabel chrání před zkratem, přehřátím, nadměrným proudem, přebitím, bezpečná a spolehlivá. Co obdržítemultifunkční startovací asistent buture br500 pro auta, smart jumper clip, nabíjecí kabel usb-c adaptér není součástí dodávky, uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Přenosná powerbanka, jako jsou chytré telefony, externí akumulátor s funkcí quick charge 3.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška6.5
Délka1.18
Hmotnost1.76
Šířka3.35
Číslo díluBR500
ModelkaBR500
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. NOCO

#ad

NOCO GBC011 Boost X 65W 12V- Autoladegerät für GBX45, GBX75 und GBX155 UltraSafe-Lithium-Starthilfen, GBX55

#ad
NOCO #ad - Kompatibel mit allen noco boost x ultrasafe- lithium Starthilfen – GBX45, GBX55, GBX75 und GBX155. Ber eine integrierte power-LED-Anzeige wird angezeigt, wenn der 12-Volt-Zusatzanschluss aktiv ist. Verwandelt den 12-volt-zusatzanschluss in ein leistungsstarkes 65-Watt-USB-C-Ladegerät mit Stromversorgung. Schnelles aufladen von noco boost x UltraSafe-Lithium-Starthilfen über den 12-Volt-Zusatzanschluss eines Fahrzeugs. Ermöglicht eine bis zu 5-mal schnellere Ladegeschwindigkeit und geht von 0 Prozent bis zur Starthilfe innerhalb von 5 Minuten Ladezeit.
ZnačkaNOCO #ad
VýrobceNOCO #ad
Výška3.54
Délka5.51
Hmotnost0.22
Šířka1.93
Číslo díluGBC011
ModelkaGBC011
Záruka1 Jahr

9. HULKMAN

#ad

12 V lithium,, 12000 mAh, HULKMAN Startovací asistent Alpha 65, autostartér pro benzínové motory o objemu až 6,5 l a 4,0l dieselové motory s funkcí Boost pro zcela prázdnou baterii, powerbanka 1200 A

#ad
HULKMAN #ad - Vícenásobná ochrana: díky integrovanému designu bezpečnostního zařízení baterie a integrovanými inteligentními svorkami je startovací asistent HULKMAN bezpečný a plně izolovaný. Rozsáhlé pole pro zobrazení: uživatelsky přívětivá 3, 2palcová inteligentní obrazovka vám nabízí všechny informace o provozním stavu, stavu baterie a možných chybách.

Až 60 startů na jedno nabití. Také 5 režimů led kapesní svítilny bude v případě nouze hrát důležitou roli. Více než jen pomocná pomůcka při startování: s výstupem 12 v/10 a dc, chladničky do auta a celou řadu elektronických produktů, usb-a/qc3. 0 a výstupem typu c/pd18w může tento startér bez problémů nabíjet pneumatiky, jako jsou smartphony. Pičkový startovací proud 1200 ampérů, 5 l plynu/4, speciálně pro vozidla s objemem až 6, 0l dieselové motory. Použijte jej pro sebevědomé nastartování vašeho vozu! Moderní design: tento startér autobaterií byl vyvinut s konceptem robustnosti a spolehlivosti.

Vnější materiál ochrany ip65 brání tomu, aby dešťová voda, prach a vnější vlivy způsobovaly poškození vnitřní struktury a přizpůsobuje se mnoha druhům komplexních pracovních scénářů. Auto můžete zcela jednoduše nastartovat v pouhých 3 krocích. 10 druhů ochrany zahrnuje ochranu proti jiskrám a chybám a ochranu proti přepólování, která vás ochrání před chybnými funkcemi, jako je zkratu nebo jiskra. Naše oddělení zákaznických služeb je vám kdykoli k dispozici pro konzultaci.
ZnačkaHULKMAN #ad
VýrobceHULKMAN #ad
Výška1.77
Délka7.87
Hmotnost2.6
Šířka3.74
Číslo díluAlpha 65
ModelkaAlpha 65

10. FLYLINKTECH

#ad

PD45W In/Out Schnellladung Starter, FLYLINKTECH Starthilfe Powerbank, 6000A Spitzstrom 26800mAh Tragbare Auto 12V mit LCD Bildschirm für Alle Benzinmotor oder 10,0L Dieselmotoren

#ad
FLYLINKTECH #ad - Hohe leistungsausgabe: flylinktech auto starthilfe ist mit einem spitzenstrom von 6000a und einer großen Kapazität von 26800mAh ausgestattet, starten kann. Wenn sie unterwegs in not geraten, dass sie problemlos die meisten Autos, was bedeutet, sowohl Benzin- als auch Dieselmotoren, ist diese Starthilfe genau das Richtige für Sie.

Anzeige von strom und leistung: der große bildschirm dieser starthilfe zeigt den strom und die leistung an, dass in notfällen ausreichend strom zur verfügung steht. Praktische dc-ausgangsbuchse: diese starthilfe ist auch mit einer dc-ausgangsbuchse ausgestattet, die eine maximale Ausgangsspannung von 15V und einen maximalen Ausgangsstrom von 10A hat. 2 usb-schnellladeanschlüsse teilen sich eine maximale Leistung von 18 W. Starke beleuchtungsfunktion: diese starthilfe ist auch mit einer leD-Leuchte ausgestattet, die drei Beleuchtungsmodi hat: Beleuchtung/Strobe/SOS. Multifunktionsausgabe: neben dem fahrzeugstart verfügt diese starthilfe powerbank über mehrere ausgangsbuchsen, tablets und andere Geräte mit Strom versorgen, einschließlich 2 schneller USB-Ausgangsbuchsen und 1 USB-C-Ein-/Ausgangsbuchse.

Diese buchse kann ihre elektrowerkzeuge, Beleuchtung und andere Geräte mit Strom versorgen, was sehr nützlich ist. Diese funktionen können zusätzliche Beleuchtung und Schutz für Sie in der Nacht oder in Notfällen bieten. Darüber hinaus sind ein starthilfe powerbank, eine benutzerhandbuch und eine Aufbewahrungsbox im Lieferumfang enthalten, um sicherzustellen, ein USB-C-Kabel, ein Starthilfekabel mit Klemmen, damit Sie jederzeit die verbleibende Strommenge und den Verbrauch erfahren.
ZnačkaFLYLINKTECH #ad
VýrobceFLYLINKTECH #ad
Výška2.26
Délka3.94
Hmotnost2.03
Šířka9.43
Číslo díluB0C5HTTJTY
ModelkaBD10