Top 10 Krzesło Biurowe – Kancelářské židle

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SONGMICS

#ad

Do pracovny, otočná židle, židle k psacímu stolu, pěnové polstrování, šedá OBG020G01, ložnice, výškově nastavitelná, SONGMICS Židle Homeoffice

#ad
SONGMICS #ad - Spora místa tato kompaktní o 360° otočná židle k psacímu stolu 60 x 60 cm je výškově nastavitelná o 10 cm a nemá loketní opěrky. Můžete jej použít pro práci, učení nebo líčení. Stylový a univerzální s elegantním vzhledem a jednoduchými geometrickými liniemi dodá tato otočná židle vašemu pokoji jedinečný šarm.

2022, má nosnost až 110 kg, nabízí stabilní a spolehlivé držení. Snadná montáž připevněte spodní desku pomocí šroubů na spodní stranu sedadla, nainstalujte plynový válec a kolečka – pouze několik kroků je židle C připravena k sestavení. 27. Vysoký komfort sezení dvojitý dobře polstrovaný polštář horní část 7 cm silný, zakřivený, velký sedák uvolní tlak na boky; potah ze směsi bavlny a lnu je prodyšný.

Při nepoužívání můžete židli zasunout pod psací stůl, abyste ušetřili místo. Ajhl2005001059ft; majitel: dodavatel; vystaveno 10 Vše nabízí vysoký komfort sezení. Spolehlivé držení Židle splnila zkoušku pevnosti a trvanlivosti od sgs zpráva č.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška35.43
Délka23.62
Hmotnost18.08
Šířka23.62
Číslo díluOBG020G01
ModelkaOBG020G01

2. Airchros

#ad

Bederní opěrka, Kancelářská židle, loketní opěrky, kolébková funkce do 135°, otočná židle, židle k psacímu stolu, nastavitelná opěrka hlavy, ergonomická kancelářská židle, manažerské křeslo, šetrná k

#ad
Airchros #ad - Iroké opěradlo se perfektně přizpůsobí vaší páteři a pevně podepírá vaše ramena. Montáž a servisinstalace je nekomplikovaná a je podporována integrovaným návodem český jazyk nelze zaručit. Tichá kolečka zajišťují snadný pohyb a chrání vaši podlahu před poškrábáním. Ergonomická kancelářská židle opěradlo ve tvaru s a opěrka hlavy otočná o 120 stupňů s možností nastavení 11 cm židle k psacímu stolu poskytují vynikající podporu pro vaše spodní části zad a krku.

Po práci můžete židli jednoduše zasunout pod psací stůl. Bezpečná a stabilní kancelářská židle radost a plynová vzpěra od ergonomic office chair prošly certifikací bifma a sgs a statickým tlakovým testem 1136 kg, pokud pracujete soustředěně, nabízejí velkou trvanlivost a stabilitu. Všechny potřebné nástroje, a veškeré příslušenství jsou již součástí dodávky.

Kolébka a tichá kolečka využijte funkci houpání až 135° pro uvolnění a natažení těla po dlouhých pracovních fázích. Upravte si opěrku hlavy, bederní opěrku 6 cm nastavitelná, loketní opěrky 10 cm nastavitelné a výšku sedáku 10 cm nastavitelné zcela podle vašeho přání, abyste našli perfektní pozici při sezení. Nabízíme 2letou záruku na produkt, takže můžete svůj nákup uskutečnit bez obav. Opěradlo je vyrobeno ze speciální, ale také velmi odolná. Je velmi bezpečný, učíte se nebo hrajete počítačové hr.
ZnačkaAirchros #ad
VýrobceAirchros #ad
Výška50.39
Délka27.56
Hmotnost28.66
Šířka27.56
Číslo díluBürostuhl
ModelkaBürostuhl

3. Milacyee

#ad

Kancelářská židle, ergonomická, židle k psacímu stolu se sklopnými loketními opěrkami, síťovina s podporou motýla, Milacyee Kancelářská židle, manažerské křeslo s kapacitou 102 kg

#ad
Milacyee #ad - Přineste pohodlnější a měkčí zážitek. Vhodné do kanceláře, který přináší moderní řemeslné umění. Prodyšná síťová židle se zadním opěradlem kancelářská židle milacyee je navržena s opěradlem ve tvaru motýla pro pohodlí a podporu zad, naše ergonomická kancelářská židle s bederní opěrkou vám umožní udržovat dobré držení těla a je tou nejlepší volbou pro dlouhé hodiny práce a studia na vašem psacím stole.

Nastavitelná pracovní židlepracovní židle milacyee je vybavena funkcí sklonu opěradla s maximálním úhlem sklonu 120°. Více pohodlných sedacích polštářů kancelářské židle milacyee vždy na prvním místě pro zkušenosti zákazníka. Můžete si odpočinout při práci, do studia, hraní, aby se ušetřilo místo. Opěradlo nelze během sklápění zaaretovat. Polštář naší kancelářské židle se skládá ze 7 cm silné houbové výplně, která se po dlouhém sezení nedeformuje.

Maximální zatížitelnost židle je 102 kg. Kancelářská židle s dlouhou životností milacyee home office chair má plynové pružiny s certifikací BIFMA a SGS, nastavitelná výška 10 cm, robustní základna a flexibilní kolečka, takže při pohybu na podlaze nezanechá žádné stopy. Ergonomická kancelářská židle kancelářská židle může sklopit loketní opěrky nahoru a umístit židli pod psací stůl, sledování televize nebo odpočinku a užívat si pohodlný život, zasedací místnosti, pod počítačovým stolem.
ZnačkaMilacyee #ad
VýrobceMilacyee #ad
Výška39.76
Délka20.47
Hmotnost22.71
Šířka24.8
Číslo díluM03
ModelkaM03

4. SixBros.

#ad

SixBros. Kancelářská židle, otočná židle, zvolená barva H2408F, židle k psacímu stolu

#ad
SixBros. #ad - Pohodlné sezení: sedák a opěradlo jsou vyrobeny z příjemné látky. Kolečka na nohy se hodí zejména pro měkké podlahy. Díky tomu je židle ideální pro děti, které ještě rostou.

Navíc zvyšují komfort díky loketním opěrkám. Výškově nastavitelná výška sedáku: s kancelářskou židlí lze plynule nastavit výšku sedadla. Prodyšná sedací látka zabraňuje nepříjemnému ulpívání a pocení v teplých dnech. Prodyšná síťka: opěradlo a sedák jsou vyrobeny z funkčního síťovaného potahu ze 100% polyesteru. Idle se dá rychle a jednoduše sestavit pomocí přiloženého návodu. Snadná montáž: Židle k psacímu stolu se musí namontovat sami. Stabilní držení: díky 5nožkové a kvalitní bezpečnostní nožní kříži stojí růžová otočná židle bezpečně na zemi.
ZnačkaSixBros. #ad
VýrobceSixBros. #ad
Výška21.65
Délka20.28
Hmotnost20.94
Šířka20.47
Číslo díluH-2408F/2059

5. Airchros

#ad

Otočná židle, Airchros Ergonomická kancelářská židle, židle k psacímu, ergonomická kancelářská židle s nastavitelnou bederní opěrkou, loketními opěrkami a opěrkou hlavy, kancelářská židle 150 kg

#ad
Airchros #ad - Opěradlo křesla lze aretovat při 90° a naklonit až o 135°, aby se tělo uvolnilo. Vynikající pocit sezenísedací plocha kancelářské židle se skládá ze tří částí: síťoviny, aby vám poskytla dobrý pocit při sezení. Snadná montáž Židle k psacímu stolu má 50 cm širokou a 53 cm hlubokou sedací plochu, kterou lze zvolit pro uživatele s výškou od 155 cm do 185 cm.

Houba je flexibilní a s dlouhou životností, měkká a silná a pomalu pruží, který je měkký a prodyšný, abyste zůstali chladní a neucpaní. Díky snadno srozumitelnému návodu můžete šéfovské křeslo postavit za méně než 15 minut. ZÁruka a zÁkaznickÝ sluŽbpokud si tuto židli k psacímu stolu objednáte, získáte bezplatnou záruku 2 Pokud máte problémy s otočnou židlí, můžete nás kdykoliv kontaktovat a náš zákaznický servis vám odpoví do 24 hodin, abychom vám nabídli uspokojivé řešení. Napětí opěradla lze nastavit otočením knoflíku.

Opěrka hlavy s nastavením výšky 11 cm a nastavením sklonu až 120 ° chrání krční obratle. Dostatečné a kvalitní materiály mohou zajistit, že židle vydrží dlouhodobé používání. Opěradlo je vyrobeno z vysoce elastického materiálu mesh, originální houby a obložení pod ní. Wip funkce až 135° tento design ergonomické kancelářské židle je určen pro každodenní práci a pro relaxaci, má funkci sklonu. Spolehlivá kvalitaplynová vzpěra a kříž kancelářské židle ergonomicky byly testovány na bezpečnost více než 120 000krát a certifikovány firmou BIFMA a SGS.
ZnačkaAirchros #ad
VýrobceAirchros #ad
Výška50.39
Délka27.56
Hmotnost31.75
Šířka27.56
Číslo díluBürostuhl
ModelkaBürostuhl Ergonomisch

6. SixBros.

#ad

Otočná židle H-298F

#ad
SixBros. #ad - Snadná montáž: židle k psacímu stolu se musí namontovat sami. Opěrky na ruce: dvě loketní opěrky otočné židle zvyšují komfort sezení a zajišťují pohodlnou práci nebo učení u psacího stolu.

Idle lze rychle a snadno sestavit pomocí přiloženého návodu. Kolečka se hodí zejména pro měkké podlahy. Stabilní držení: díky 5nožnému a kvalitnímu bezpečnostnímu kříži stojí růžová kancelářská židle bezpečně na podlaze. Prodyšný potah: opěradlo se skládá z funkčního síťového potahu 100% polyester a je proto prodyšné, ideální i pro obzvlášť teplé dny. Nastavitelná výška sedáku: díky jednoduchému ovládání páky najděte ideální výšku sedadla.
ZnačkaSixBros. #ad
VýrobceSixBros. #ad
Výška2
Délka4
Hmotnost20.61
Šířka32
Číslo díluH-298F-2/2122
Modelka2

7. SONGMICS

#ad

Výškově nastavitelná, nosnost až 110 kg, SONGMICS Židle Homeoffice, židle k psacímu stolu, do pracovny, prodyšná látka, šedá OBG019G01, otočná židle, ložnice

#ad
SONGMICS #ad - 2. Přináší více stylu tato otočná židle je dobře polstrovaná a má zakřivené, integrované opěradlo a loketní opěrky; nabízí nejen vysoký komfort sezení, ale také propůjčí Vašemu domovu moderní styl.

Robustní a stabilní Židle prošla testem pevnosti a trvanlivosti tÜv rheinland podle en12520 zpráva č. 2022, má nosnost až 110 kg, nabízí stabilní a spolehlivé držení. Prodyšný povrch povrch pracovní židle ze směsi bavlny a lnu je šetrný k pokožce a prodyšný, takže vaše tělo může "dýchat" i při dlouhém sezení. Vysoký komfort sezení sedák s pěnovým polstrováním v kombinaci se zakřiveným opěradlem a loketními opěrkami odlehčuje vašemu tělu.

Vše je určeno pro vysoký komfort. Snadná montáž připevněte spodní desku pomocí šroubů na spodní stranu sedadla, nainstalujte plynový válec a kolečka – pouze několik kroků je židle k počítači sestavena. Ajhl2210004554ft; majitel: euziEL; vydaný dne 23.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška36.61
Délka25.2
Hmotnost20.72
Šířka25.59
Číslo díluOBG019G01
ModelkaOBG019G01

8. Airchros

#ad

Nastavitelná loketní opěrka, ergonomická kancelářská židle, kolébková funkce,, židle k psacímu stolu, Airchros Kancelářská židle s 3D opěrkou hlavy a bederní opěrkou, ergonomická kancelářská židle

#ad
Airchros #ad - Gumové válečky jsou také součástí dodávky, které jsou vhodné pro tvrdé podlahy. Dostatečné a kvalitní materiály mohou zajistit, že židle vydrží dlouhodobé používání. Součástí dodávky je návod, klíč na šrouby a rukavice pro montáž. Ergonomický design opěradlo v plné délce se zónovým designem pro větší flexibilitu při nastavení úhlu.

Napětí opěradla lze nastavit otočením knoflíku. Wip funkce až 135° tento design ergonomické kancelářské židle je určen pro každodenní práci a pro relaxaci, 120 a 135 stupních, má funkci sklonu. Spolehlivá kvalitaplynová vzpěra a kříž kancelářské židle ergonomicky byly testovány na bezpečnost více než 120 000krát a certifikovány firmou BIFMA a SGS. Zké přizpůsobení zakřivení páteře efektivně podporuje odlehčení tlaku a snižuje nepříjemné pocity na zádech. Zakřivené opěradlo kancelářské židle se ergonomicky přizpůsobí vašemu držení těla a přizpůsobí se vašemu úhlu.

Snadná montáž Židle k psacímu stolu má 51 cm širokou a 54 cm hlubokou sedací plochu, kterou lze zvolit pro uživatele s výškou od 150 cm do 190 cm. 3d nastavitelná opěrka hlavy 3d opěrka hlavy židle je ergonomicky navržena tak, takže může odpovídat různým velikostem těla, a je nastavitelná v úhlu 90° až 135°, aby vaše hlava a ramena po dlouhé práci pohodlně odpočívaly. Zesílená mechanika sedadla chráněná proti výbuchu pod sedadlem vám nabízí dvojitou ochranu.
ZnačkaAirchros #ad
VýrobceAirchros #ad
Výška53.15
Délka27.56
Hmotnost31.75
Šířka27.56
Číslo díluRY999
ModelkaRY999

9. Homy Casa

#ad

Ergonomická pracovní židle bez loketní opěrky, nastavitelná otočná kancelářská židle, Homy Casa Židle k psacímu stolu, tyrkysová, látková sedačka

#ad
Homy Casa #ad - Montáž podle manuálu v dodávkovém balíčku. Velikost 39 x 38 x 75-85 cm, sedadlo v 40-50 cm. Pohodlné a ergonomické s správně tvarovaným opěradlem a odpovídajícím způsobem plněným sedadlem. Praktické použití díky výškově nastavitelnému plynovému zdvihu a řídícím kolečkům pro snadný pohyb. Výrobek s dlouhou životností z robustního materiálu: polypropylen PP - plastová struktura, potah ze síťoviny, kovová základna.
ZnačkaHomy Casa #ad
VýrobceLeMonde #ad
Výška34.25
Délka15.75
Hmotnost10.14
Šířka15.16
Číslo díluCarnation Turquoise LM
Modelkawriting task chair

10. HOLLUDLE

#ad

HOLLUDLE Ergonomická kancelářská židle se sklopným opěradlem, židle k psacímu stolu s rozšířeným sedákem 52 cm, počítačová, sklopnými loketními opěrkami a bederní opěrkou ze síťoviny otočná židle

#ad
HOLLUDLE #ad - Mesh bederní opěrky počítačová židle je vybavena dvojitým opěradlem a opěrkou pasu pro pohodlnou podporu pro uživatele. První krok: stisknout tlačítka na obou stranách palcem; druhý krok: otočit opěradlo jinými prsty. Síťovaný materiál opěradla může vzduch cirkulovat na povrchu zad uživatele, čímž se uživatel cítí prodyšný a pohodlný.

Polštář je odolný proti opotřebení a deformacím a má správnou elasticitu, aby vám poskytl příjemný pocit. Spora místa kromě skládacích loketních opěrek má tato otočná židle skládací opěradlo. Je ideální pro dlouhodobé použití v kanceláři, aby se zabránilo únavě. Montáž stojí asi 20 minut. Při nepoužívání lze opěradlo židle složit, abyste ušetřili většinu místa. Podívejte se prosím na uživatelskou příručku a montážní video, abyste věděli, delší než většina ostatních prodejců, jak šrouby efektivně zašroubovat.

Bezplatné vrácení do 30 dnů bez důvodů. Vysoká kvalita a spolehlivost tato ergonomická kancelářská židle je testována pro použití v kanceláři a splňuje požadavky na trvanlivost a stabilitu, vysoce hustý materiál zadního rámu, nohy židlí, které jsou stanoveny v následujících normách: EN 1335 a ANSI/BIFMA x5.1. Síťovina s dobrou oporou, které vydrží sílu 1136 kg, 35 mm zesílený mechanismus, taková je kancelářská židle HOLLUDLE .
ZnačkaHOLLUDLE #ad
VýrobceHOLLUDLE #ad
Výška42.32
Délka26.77
Hmotnost29.76
Šířka26.77
Číslo díluFolder1-GR
ModelkaFolder1-GR