Top 10 Camping Waschmaschine Mit Schleuder Vollautomatisch Weiss – Pračky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. RELAX4LIFE

#ad

Horní plnění, mini pračka se ždímáním a 6 modelů praní, pro kempování a obytné vozy, RELAX4LIFE Plně automatická pračka 3,5 kg, 43 x 43 x 75 cm,, 240 W, plně automatická pračka s pumpičkou a displejem

#ad
RELAX4LIFE #ad - Kempinková pračka vám tedy ušetří čas při praní. Profesionální design pračka je vyrobena z kvalitních materiálů a má dlouhou životnost. Pračka je kromě toho vybavena drenážním čerpadlem, takže odpadní vodu lze snadno vyjmout z pračky a prádlo se snadněji čistí.

Pračka je kromě toho vybavena průhledným víkem, které umožňuje pohled v reálném čase. Objem 3, 5 kg s objemem 3, 5 kg může plně automatický prací stroj pro každodenní použití vyprat mnoho pracích cyklů najednou. Plně automatický provoz pračka na kempování se velmi snadno používá, stačí pouze prádlo s pracím prostředkem do pračky a zvolit požadovaný režim.

Mini pračka je kromě toho vybavena výškově nastavitelnými nožičkami, aby vyhovovala různým potřebám. Několik režimů praní a volba množství vody pračka je vybavena řadou režimů praní a možností výběru množství vody, které lze ovládat stisknutím tlačítka. A díky silnému výkonu plně automatického pračky bude vaše prádlo čisté. Kompaktní design mini pračka měří pouze 43 × 43 × 75 cm, a proto zabírá málo místa.
ZnačkaRELAX4LIFE #ad
VýrobceRELAX4LIFE #ad
Výška29.53
Délka16.93
Šířka16.93

2. GOPLUS

#ad

Mini pračka multifunkční kompaktní 50 x 50 x 85 cm, GOPLUS Pračka plně automatická, čistič pračky bílý, plně automatická pračka se ždímáním s objemem 4,5 kg 250-310 W

#ad
GOPLUS #ad - Multifunkční design – na ovládacím panelu jsou přehledně uvedeny všechny programy, oplachováním, praním, odstřeďováním a 8 úrovněmi vody, se kterými se můžete nastavit na různé režimy, výběr a obslužné operace. Součástí dodávky je 10 programů v kombinaci s namáčením, funkce, abyste splnili každodenní potřeby.

Velký objem – tato pračka je lehká, nabízí však velký objem pro praní a odstřeďování prádla. Hladinu vody na spodním, středním a vysokém třetím stupni lze nastavit podle potřeby prádla, aby se šetřila voda. Potřebujete pouze malý prostor, pokoje wg, což je dobré řešení pro ložnice, byty, obytné vozy a další. Plně automatická pračka – pračka má plně automatickou cirkulační funkci, může dosáhnout nejlepšího pracího výkonu a chránit prádlo.

Vhodný na mnoha místech s kompaktním designem – díky kompaktnímu a lehkému designu můžete pračku umístit a pohybovat kamkoli. Vnitřní vana ve tvaru plástve může najednou nabít až 4, 5 kg a zajišťuje, že můžete prát mnoho oděvů současně. Jakmile program nastavíte, nechte jej jednoduše na pokoji, ať už se jedná o super špinavé džíny nebo jemnou vlnu, abyste pracovali a ulehčili si ruce. Výkonný systém kontroly hladiny vody – tato inteligentní pračka má super výkon a prací výkon až 310 W.
ZnačkaGOPLUS #ad
VýrobceGOPLUS #ad
Výška33.46
Délka19.69
Hmotnost59.75
Šířka19.69
Číslo díluFQ34224EFDE
ModelkaFQ34224EFDE-SF
Záruka/.

3. JUNG

#ad

15minutový prací program cestovní pračka, kempinková mobilní pračka, pračka do 3 kg, toploader 1 komora, mini pračka, JUNG ADLER AD8055 Mini pračka s pračkou bílá

#ad
JUNG #ad - Hlavní přednosti: kapacita: 3, snadno přenosný, 0 kg prádla, šetří čas a místo bezpečnostní funkce: ochrana před přehřátím a zkratem vysoce kvalitní plast, stabilní a nerozbitný kompaktní design, energie, díky tomu ideální např.

Tato pračka se vyznačuje jednoduchou obsluhou, současně malou potřebou místa a nízkou hmotností. Stroj je praktický, tvarově krásný a díky vysoce kvalitnímu plastovému pouzdru je současně stabilní a odolný proti zlomení. Délka síťového kabelu: cca 145 cm. Vč. Působivá pračka, ideální pro malé byty, samostatná zařízení, studentské byty a kempování. Pračka má rovněž funkci odstřeďování. B kempování. Vhodné pro téměř všechny textilie, nízkou spotřebou proudu a vody, ať už malé prádlo nebo jemné prádlo, současně pohodlná a pohodlná manipulace.

Detaily: výkon při praní: 150 wattů, vnější rozměry: cca výška 53 cm × hloubka 36 cm × šířka 37 cm. Odtoková a přívodní hadice a síťová zástrčka toploader – jednoduchá obsluha myje rychle a efektivně s rovnoměrným dokonalým výsledkem praní, ideální pro všechny druhy textilií ať už malé prádlo nebo jemné prádlo.
ZnačkaJUNG #ad
VýrobceJUNG #ad
Výška20.87
Délka14.17
Hmotnost11.02
Šířka14.57
Číslo díluAD805
ModelkaAD805
Záruka2 roky záruka výrobce.

4. RELAX4LIFE

#ad

50 x 50 x 85 cm, plně automatická pračka s čerpadlem a odstřeďováním, šedá, mini pračka s horním plněním s LED displejem a výběrem 10 programů, RELAX4LIFE 4,5 kg plně automatická pračka, 310 W/240 W

#ad
RELAX4LIFE #ad - Kompaktní design mini pračka je velká pouze 50 × 50 × 85 cm, a proto potřebuje jen málo místa a je ideální pro domácnosti s minimem místa. Pračka na prádlo je kromě toho vybavena drenážním čerpadlem, takže lze snadno odvádět odpadní vodu.

Plně automatický provoz pračka na kempování se velmi snadno používá: stačí pouze vložit prádlo pracím prostředkem a zvolit požadovaný režim a množství vody. Kempinková pračka vám tedy ušetří čas. Plně automatický stroj je kromě toho vybaven průhledným víkem, kterým lze pozorovat prací proces. Mini pračka je kromě toho vybavena výškově nastavitelnými nožičkami, aby se přizpůsobila různým potřebám. Objem 4, 5 kg může pračka prát velké množství prádla najednou pro každodenní potřeby.

Několik režimů praní a výběr množství vody plně automatický mycí automat je vybaven 10 režimy praní a 8 možnostmi výběru vody, které lze ovládat stisknutím tlačítka. Profesionální design Ždírka na prádlo je vyrobena z kvalitních materiálů, má dobrý odvod tepla a dlouhou životnost a pracuje s menším hlukem. Kromě toho je pračka vybavena hliníkovým drátem, 5 kg S objemem 4, který zajišťuje silný výkon a prádlo zcela čistí.
ZnačkaRELAX4LIFE #ad
VýrobceRELAX4LIFE #ad
Výška33.46
Délka19.69
Šířka19.69

5. genialo

#ad

S klikou a odstřeďováním, ruční praní, genialo Ruční pračka, bílá/šedá, manuální, kempování, plast, bez proudu

#ad
genialo #ad - Detaily výrobku: 1x genialo ruční pračka, rozměry: 34x38x35 cm, materiál: plast, barva: bílá/šedá. Zbývající voda se vypustí přes odtok a následně lze prádlo vyhodit.

Pro každou příležitost: sortiment moderní ženy v domácnosti vám usnadní život. Doma: můžete je použít nejen ideálně na kempování, ale také doma pro čištění jemného a jemného oblečení. Díky tomu je ideální na cesty, například s karavanem. Jednoduché ovládání: s touto ruční pračkou můžete své oblečení šetrně prát ručně. Praktické: mini pračka funguje zcela bez proudu a šetří vodu. Ať už jde o kuchyňské doplňky, zahradní pomůcky, oblečení nebo dekorační předměty – zde vždy najdete to, co hledáte.
Značkagenialo #ad
VýrobceTRI International Sourcing & Trading GmbH #ad
Hmotnost7.42
Číslo dílu6545025

6. COSTWAY

#ad

COSTWAY Pračka plně automatická pračka, displej / 3,5 kg / 240 W / 43 × 43 × 75 cm / bílá / 240 W, mini pračka s čerpadlem, odstřeďování

#ad
COSTWAY #ad - Snadné použití naše pračka je plně automatická, stačí pouze vybrat příslušný program, pak dát prádlo a prací prostředek do pračky a všechny kroky za ní můžete provést pračka. Stiskněte jednoduše "process" a "water level", 'wash', 'wash-risne', pak můžete vybrat programy z 'wash-rinse-spin', 'spin'.

Mnohostranně vyměnitelnámultifunkční mini pračka je ideální pro malé byty, samostatné domácnosti, studentské koleje nebo kempování. Spora místa pračka má kompaktní design, snadno přenosná; rozměry pouze 43 × 43 × 75 cm, zabírá velmi málo místa.

Bohaté funkce pračka obsahuje celou řadu postupů, 'rinse-spin', 'soak-wash-rinse -spin', které v podstatě splní všechny vaše potřeby prádla. Můžete určit hladinu vody podle množství prádla, abyste šetřili energii a chránili životní prostředí. Celkem je zde k dispozici 7 programů. Dobrá kapacitajedná se o energeticky účinnou pračku s kapacitou 3, 5 kg.
ZnačkaCOSTWAY #ad
VýrobceCOSTWAY #ad
Výška29.53
Délka16.93
Šířka16.93
Číslo díluEP24460DEDE
ModelkaEP24460DEDE
ZárukaGarantle výrobce 2 roky.

7. JUNG

#ad

Mini pračka, JUNG CAMRY CR8052 Mini pračka se ždímáním, kempinková mobilní pračka, bílá/šedá, 2komorová cestovní pračka, pračka do 3 kg, Toploader

#ad
JUNG #ad - Pračka má rovněž funkci odstřeďování, v samostatné komoře. Tato pračka se vyznačuje jednoduchou obsluhou, současně malou potřebou místa a nízkou hmotností. Stroj je praktický, tvarově krásný a díky vysoce kvalitnímu plastovému pouzdru je současně stabilní a odolný proti zlomení.

Odtoková a přívodní hadice a síťová zástrčka toploader – jednoduchá obsluha myje rychle a efektivně s rovnoměrným dokonalým výsledkem praní, ideální pro všechny druhy textilií ať už malé prádlo nebo jemné prádlo. B kempování. Hlavní přednosti: kapacita: 3, energie, 0 kg prádla, stabilní a nerozbitný kompaktní design, šetří čas a místo bezpečnostní funkce: ochrana před přehřátím a zkratem vysoce kvalitní plast, snadno přenosný, díky tomu ideální např.

Působivá pračka, ideální pro malé byty, samostatná zařízení, studentské byty a kempování. Detaily: výkon při praní: 190 wattů, vnější rozměry: cca výška 57 cm × hloubka 35 cm × šířka 54 cm. Vč. Délka síťového kabelu: cca 145 cm. Vhodné pro téměř všechny textilie, ať už malé prádlo nebo jemné prádlo, nízkou spotřebou proudu a vody, současně pohodlná a pohodlná manipulace.
ZnačkaJUNG #ad
VýrobceJUNG #ad
Výška22.44
Délka13.78
Hmotnost11.02
Šířka21.26
Číslo díluAD805
ModelkaAD805
Záruka2 roky záruka výrobce.

8. JUNG

#ad

JUNG CAMRY CR8054 Mini pračka se ždímáním, kempinková mobilní pračka, černá/bílá, 15minutový prací program, cestovní pračka, pračka do 3 kg, mini pračka

#ad
JUNG #ad - Stroj je praktický, tvarově krásný a díky vysoce kvalitnímu plastovému pouzdru je současně stabilní a odolný proti zlomení. Pračka má rovněž funkci odstřeďování. Detaily: výkon při praní: 150 wattů, vnější rozměry: cca výška 53 cm × hloubka 36 cm × šířka 37 cm.

Tato pračka se vyznačuje jednoduchou obsluhou, současně malou potřebou místa a nízkou hmotností. Působivá pračka, ideální pro malé byty, samostatná zařízení, studentské byty a kempování. B kempování. Vč. Hlavní přednosti: kapacita: 3, stabilní a nerozbitný kompaktní design, 0 kg prádla, energie, díky tomu ideální např. Délka síťového kabelu: cca 145 cm. Odtoková a přívodní hadice a síťová zástrčka toploader – jednoduchá obsluha myje rychle a efektivně s rovnoměrným dokonalým výsledkem praní, šetří čas a místo Bezpečnostní funkce: Ochrana před přehřátím a zkratem Vysoce kvalitní plast, snadno přenosný, ideální pro všechny druhy textilií ať už malé prádlo nebo jemné prádlo.

Vhodné pro téměř všechny textilie, nízkou spotřebou proudu a vody, ať už malé prádlo nebo jemné prádlo, současně pohodlná a pohodlná manipulace.
ZnačkaJUNG #ad
VýrobceJUNG #ad
Výška20.87
Délka14.17
Hmotnost11.02
Šířka14.57
Číslo díluAD805
ModelkaAD805
Záruka2 roky záruka výrobce.

9. Wiltec

#ad

Wiltec WT-9000 2komorová kempingová pračka 350 W pračka s odstřeďováním 5 kg prádlo s časovačem

#ad
Wiltec #ad - Kapacita: praní 5 kg prádla a odstřeďuje 2, 5 kg prádla. Asovač praní 15 min, časovač odstřeďování 5 min. Se sítkem na vlákna, 830 × 420 × 740 mm. Program praní: 350 w silný, funkce odstřeďování: 120 W silný. Kryt z nárazuvzdorného plastu.
ZnačkaWiltec #ad
VýrobceWiltec #ad
Výška32.68
Délka29.13
Hmotnost40.96
Šířka16.54
Číslo dílu64219
Modelka64219
Záruka-.

10. DREAMADE

#ad

Horní plnění, mini pračka plně automatická, mini pračka s odstřeďováním, DREAMADE Plně automatická pračka 3,5 kg, 6 modelů, bílá, čerpadlo

#ad
DREAMADE #ad - Pro výběr správného programu stačí stisknout tlačítko "Program". Díky odtokovému čerpadlu bude znečištěná voda bez problémů vypouštěna. S naší pračkou se vaše ruce uleví. Dobrý pomocník při praní oblečení – mycí buben je z nerezového hliníku a je velmi dobrý z hlediska trvanlivosti a stability.

6 modelů praní na výběr – při použití této pračky získáte více možností. Na výběr je celkem 6 modelů praní. Profesionální design pro úsporu energie – díky profesionálnímu designu má tato pračka průhledné víko, držadla, nastavitelné nohy, přívod vody a sítko na tekutiny a zajišťuje úsporu energie. Kromě toho nabízí tento přístroj vašemu oblečení při použití dobrou péči.

Kromě toho je montáž této pračky velmi jednoduchá. Plně automatický model praní pro snadné ovládání – pro malé domácnosti s omezeným prostorem a minimálním zatížením prádla je tato pračka dobrým řešením. Objem nádoby 3, 5 kg pro lepší čištění – co stojí za zmínku, abyste do ní mohli naložit až 3, že tato pračka má velkou objemovou nádobu, 5 kg oblečení a vyprat spoustu oblečení.
ZnačkaDREAMADE #ad
VýrobceDREAMADE #ad
Číslo díluGR44983FGDE-DM